Ucz się z V-TAC

Wiedza dostępna od ręki.

Zobacz dostępne szkolenia
Long LifeSamsung Illuminated Logotype RGB
W ramach rozwoju swojej oferty rynkowej V-TAC Poland od maja 2023 roku
wprowadza w dwóch Centrach Kompetencyjno – Serwisowych, zlokalizowanych
w Poznaniu oraz Trójmieście szeroki zakres szkoleń dedykowanych dla docelowych
grup odbiorców.

Chcesz dowiedzieć się więcej o pompach ciepła lub jesteś zainteresowany współpracą w zakresie autoryzacji rozruchów i obsługi serwisowej? Dobrze trafiłeś! Podczas szkoleń organizowanych przez firmę V-TAC, pod okiem doświadczonych instruktorów i wieloletnich praktyków, nie tylko poszerzysz swoją wiedzę, ale także będziesz miał okazję zapoznać się z naszymi rozwiązaniami oferowanymi na rynku.

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą, która stawia pierwsze kroki w tym zakresie, masz już doświadczenie, czy jesteś expertem – nasza oferta spełni Twoje oczekiwania.

Oferujemy cztery rodzaje szkoleń odbywających się w dwóch lokalizacjach.


Centrum Serwisowo – Autoryzacyjne V-TAC w Poznaniu. Prowadzone są tam szkolenia serwisowe dla instalatorów, gwarantujących należyty odbioru po-instalacyjny, rozruch jednostek u klienta, przeglądy okresowe i bieżącą obsługę.
Po ukończeniu kursu nie tylko poszerzysz swoją wiedzę, a jednocześnie przyznana certyfikacja pozwoli Ci pracować z naszymi jednostkami na terenie całego kraju.Rumia to świetnie wyposażone Centrum Szkoleniowo – Kompetencyjne BEE HEAT Sp z o. o., w której pod okiem wieloletniego eksperta w branży instalacyjnej można ukończyć szkolenie dające kompetencje o kierunku – monter pomp ciepła i klimatyzacji. Zajęcia odbywają się pod patronatem OSFiS.

Nasze szkolenia

Szkolenie sprzedażowe pomp ciepła – to jednodniowe warsztaty skierowane do Partnerów biznesowych V-TAC. Dostarczają wiedzę na temat modeli V-TAC oferowanych w sprzedaży, a także obecnych dotacji wspierających sprzedaż pomp ciepła. Podczas zajęć uzyskasz podstawową znajomość budowy i działania naszych produktów, parametrów technicznych oraz zastosowanych rozwiązań.

Znajdź szkolenie dla siebie

Szkolenie autoryzacyjno-rozruchowe pomp ciepła – to szkolenie dedykowane dla osób
z doświadczeniem z zakresu urządzeń grzewczo-chłodniczych. Podczas spotkania zapoznamy Was
z oferowanymi jednostkami, wymaganiami instalacyjnymi, standardem rozruchowym, konfigurowaniem jednostek i współpracą z urządzeniami zewnętrznymi. Również odświeżymy Waszą wiedzę w zakresie instalacji. Zobaczycie jak wygląda budowa i obsługa naszych pomp ciepła na pełni pracującym układzie.

Znajdź szkolenie dla siebie

Szkolenie instalacyjne Podstawowe –   Szkolenie w zakresie „Instalacji Wodno – Grzewczych oraz montażu pomp ciepła” dla osób nie znających podstaw systemów hydraulicznych wodno-grzewczych. Dobór oraz instalacja systemów instalacyjnych do pomp ciepła, struktura szkolenia obejmuje zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną.

Znajdź szkolenie dla siebie

Szkolenie instalacyjne Zaawansowane –  Szkolenie w zakresie „Doboru i montażu pomp ciepła” rozszerzone dla osób znających podstawy systemów hydraulicznych wodno-grzewczych. Dobór oraz instalacja pomp ciepła, struktura szkolenia obejmuje zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną.

Znajdź szkolenie dla siebie

Szkolenie serwisowe pomp ciepła – szkolenie dedykowane dla osób z doświadczeniem w zakresie urządzeń grzewczo-chłodniczych, chcących poszerzyć swój zakres wiedzy. Pod okiem doświadczonego instruktora zapoznasz się z wymianą podzespołów, kielichowaniem, lutowaniem, kontrolą elektroniki i hydrauliki jednostki, konfigurowaniem pomp ciepła i współpracą z urządzeniami zewnętrznymi. Szkolenie kończy się wydaniem certyfikatu potwierdzającego nabyte kompetencje oraz rejestracją w systemie zlecania zgłoszeń serwisowych Quadra – Net.

Znajdź szkolenie dla siebie

Szkolenie dla dystrybutorów pomp ciepła V-TAC – szkolenie dedykowane dla firm instalacyjnych i fotowoltaicznych zainteresowanych dystrybucją produktów firmy V-TAC w zakresie pomp ciepła ale także szerokiej oferty inwerterów oraz magazynów energii. Szkolenie kierowane jest do osób z doświadczeniem instalatorskim. Podczas jednodniowego spotkania zapoznamy Was z szeroką ofertą produktową, standardami i oczekiwaniami instalacyjnymi, standardem rozruchowym oraz programami dedykowanymi dla firm i użytkownika końcowego. Szkolenie zakończone jest wystawieniem CERTYFIKATU uprawniającego do montażu pomp ciepła V-TAC.

Znajdź szkolenie dla siebie

Webinar online na temat inwerterów V-TAC/DEYE – V-TAC Polska wraz z DEYE Ningbo Deye Inverter Technology Co. ma przyjemność zaprosić na dwugodzinna sesję webinar na której przedstawimy pełną ofertę inwerterów marki V-TAC / DEYE i zastosowanych innowacyjnych rozwiązaniach w tej gamie produktów. Szkolenie dedykowanie jest dla wszystkich osób w sprzedaży oraz działających w rynku instalacyjnym, które są zainteresowane poznaniem nowych rozwiązań rynkowych.

Znajdź szkolenie dla siebie

Znajdź szkolenie dla siebie

maj 2024
pon.wt.śr.czw.pt.sob.niedz.
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2

Szkolenia

  • Data szkolenia:
  • Rodzaj:
  • Koszt:
  • Lokalizacja:
  • Prowadzący: