Inteligentny dom w 10 minut!

Sprawdź, w jaki sposób nasze produkty mogą ułatwić ci życie,

0
Tylko tyle sekund potrzebujesz, by zainstalować aplikację Shelly Smart Control
0
Tyle minut wystarczy, by zamontować dowolne urządzenie Shelly
0
Jedynie tyle milisekund trzeba urządzeniom Shelly, by wykonać twoje polecenia

Shelly Door/Window 2

Otwarcie drzwi biura

Shelly Plus 2PM

Podniesienie rolet

Inteligentne rolety
na wyciągnięcie ręki

W kilka minut możesz zamontować czujnik Shelly Door/Window 2 na drzwiach swojego biura oraz przełącznik Shelly Plus 2PM przy silniku rolet elektrycznych. 

Przełącznik Shelly Plus 2PM podniesie rolety rano, gdy tylko czujnik Shelly Door/Window 2 wykryje otwarcie drzwi. Funkcja kontroli położenia dostosuje dodatkowo położenie rolet w zależności od pozycji słońca.

Gdy dzień pracy dobiegnie końca, Shelly Plus 2PM zasunie rolety o określonej godzinie i pozostawi je w tym stanie do następnego dnia pracy.

Rekomendowane produkty:

Kuchnia
dostosowana do potrzeb

Oświetlenie pod szafkami jest szczególnie przydatne podczas pracy w kuchni.

W ciągi kilku minut możesz podłączyć taśmy LED do przełącznika Shelly RGBW2 i zdefiniować niepowtarzalny charakter swojej przestrzeni kuchennej za pomocą, dodając funkcjonalności taśmom LED.

Przełącznik jest w stanie aktywować dowolny kolor taśm LED, a także ściemnić je do preferowanej jasności za pomocą aplikacji mobilnej lub głosu.

Rekomendowane produkty:

„OK, Google.

Włącz światło”

Shelly RGBW2

Uruchomienie taśm LED

Shelly Flood

Woda na podłodze łazienki

Aplikacja Shelly Smart Control

Alarm i powiadomienie w telefonie

Shelly Plus Smoke

Dym w kuchni

Bezpieczny dom
i spokój ducha

Dzięki produktom Shelly możesz monitorować swój dom i otrzymywać powiadomienia w przypadku jakichkolwiek zdarzeń. Stwórz iluzję bycia w domu, grupując różne światła lub pomieszczenia i ustawiając ich harmonogram tak, aby włączały się i wyłączały automatycznie. Będąc na wakacjach możesz pójść o krok dalej i ustawić Shelly Plus 1PM tak, by włączał światła i alarm, jeśli Shelly Blu Motion wykryje ruch w domu.

Poczucie bezpieczeństwa doskonale uzupełni czujnik wody Shelly Flood oraz czujnik dymu Shelly Smoke, które na bieżąco będą informować cię o wszystkich negatywnych zdarzeniach, a Shelly Plus 1 PM wyłączy urządzenia elektryczne w pokojach, w których do nich doszło.

Rekomendowane produkty:

Każda lampa
może stać się inteligentna

Światło zostawione w przedpokoju już nigdy nie będzie problemem. Shelly 1Mini włączy światło w korytarzu, gdy tylko Shelly Blu Motion wykryje ruch, a następnie wyłączy je po określonym czasie bez ruchu. Wszystko to bez konieczności modyfikowania instalacji elektrycznej czy zakupu drogich lamp z funkcją fotokomórki. 

Shelly 1Mini zmieści się w zawiesiu każdej lampy lub za łącznikiem ściennym, a Shelly Motion 2 zamontować można na dowolnej ścianie bez konieczności wiercenia.

Rekomendowane produkty:

Shelly 1Mini

Włączenie światła

Shelly Motion 2

Ruch w przedpokoju

Shelly Wall Display

Powiadomienie na ekranie

Panele fotowoltaiczne

Niska produkcja energii

Shelly Pro 3EM

Wył. ładowarki samochodowej

Pomiar mocy
z dowolnego miejsca

Produkty Shelly dają również możliwość sprawdzenia, ile energii generują panele słoneczne lub turbiny wiatrowe. Shelly Pro 3EM dostarcza w czasie rzeczywistym informacji o wydajności systemu energii słonecznej i wiatrowej, a także danych historycznych o tym, ile energii zostało wytworzonej i zużytej w każdej minucie w ciągu ostatnich 60 dni.

Gdy Shelly Pro 3EM wykryje spadek produkcji energii poniżej określonego poziomu, może wyłączyć ładowarkę samochodową, by ograniczyć zużyciue energii z sieci, a następnie wyświetlić stosowne powiadomienie na prostym w montażu ekranie Shelly Wall Display.

Rekomendowane produkty:

Precyzyjna kontrola
zużycia energii

Rozwiązania Shelly do automatyzacji biura pozwalają zautomatyzować oświetlenie na każdym piętrze z osobna. Dzięki Shelly Pro 2PM możesz ustawić oświetlenie tak, aby po zakończeniu dnia pracy całkowicie wyłączało się i włączało ponownie tylko wtedy, gdy jest to konieczne, np. o 7.00. 

Niewyłączone komputery i monitory, zapalone lampki na biurkach, drukarki, kopiarki itp. – wszystkie te urządzenia zużywają energię, kiedy nikogo nie ma w biurze. Możesz tego uniknąć, ustawiając Shelly Pro 4PM tak, by odcinał zasilanie urządzeń biurowych w weekend, aby oszczędzać energię. Inteligentne funkcje planowania dadzą pewność, że zasilanie zostanie przywrócone, zanim pracownicy zaczną pojawiać się w biurze.

Rekomendowane produkty:

Shelly Pro 2PM

Godzina 16.00

Shelly Pro 2PM

Wył. urządzeń biurowych

Aplikacja Shelly Smart Control

Dzienny raport zużycia energii

Pełną ofertę produktów V-TAC Shelly 

shelly-lp

  • Data szkolenia:
  • Rodzaj:
  • Koszt:
  • Lokalizacja:
  • Prowadzący: