Gwarancja na 5 lat od V-TAC – warto kupić?

Długi okres gwarancyjny ma w przypadku zewnętrznego oświetlenia ogromne znaczenie. Właśnie dlatego decydując się na zakup projektorów LED czy lamp ulicznych V-TAC z diodami Samsung, klienci mogą liczyć na gwarancję trwającą aż pięć lat.

Pięcioletnia gwarancja na produkty V-TAC z technologią Samsung – to nie mit, a rzeczywistość

Oświetlenie V-TAC z diodami LED Samsung z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością – nie tylko w Polsce, ale w ponad osiemdziesięciu innych krajach na całym świecie. W dużej mierze jest to zasługa solidnego wykonania oraz dużej żywotności produktów. Wysoka jakość naszego oświetlenia wpływa zarówno na jego trwałość oraz brak konieczności serwisowania, jak i na samo bezpieczeństwo. Jednym z największych atutów naszych lamp ulicznych czy projektorów LED jest również długa gwarancja – bo mowa o okresie gwarancyjnym trwającym aż pięć lat. To kluczowa cecha produktów V-TAC Samsung, która dla wielu klientów stanowi czynnik przemawiający za zakupem właśnie tego oświetlenia. Projektory i lampy dostępne w asortymencie naszej firmy wyróżniają się zatem nie tylko dużą wytrzymałością, ale i atrakcyjnymi warunkami dotyczącymi gwarancji.

Dlaczego długa gwarancja ma tak duże znaczenie?

Długi okres gwarancji ma znaczenie niezależnie od rodzaju produktu – a w przypadku oświetlenia obiektów publicznych czy miejskich przestrzeni tym bardziej jest on istotny. Tego rodzaju urządzenia wymagają niezawodności oraz wytrzymałości przez lata. Pięcioletnia gwarancja znacząco wyróżnia nasze projektory i lampy uliczne na tle podobnych artykułów u konkurencji. Zdarza się bowiem, że modele objęte dwu- lub trzyletnią gwarancją wymagają naprawy tuż po zakończeniu okresu gwarancyjnego, a czasami i po roku pracy. Niekiedy konieczna jest nawet całkowita wymiana oświetlenia po kilkunastu miesiącach od inwestycji. Okres gwarancyjny trwający aż pięć lat pozwala więc zyskać pewność, że oświetlenie jest w stanie posłużyć przez długi czas – a właśnie takie rozwiązania są najkorzystniejsze pod względem ekonomicznym.

5-letnia gwarancja w produktach V-TAC Samsung – kluczowe zalety

Im dłuższy okres gwarancji oświetlenia, tym więcej korzyści – co do tego nie mamy żadnych wątpliwości. Gwarancja V-TAC Samsung zapewnia ochronę na znacznie dłuższy okres niż w przypadku produktów konkurencyjnych. Dzięki temu klienci mogą być spokojni o to, że ich inwestycja będzie odpowiednio chroniona przez wiele lat. Pięcioletnia gwarancja stanowi skuteczne zabezpieczenie dla kupujących, a ponadto – pozwala na sporą oszczędność czasu, pracy oraz kosztów. Dzięki niej nie ma bowiem potrzeby serwisowania oświetlenia w razie ewentualnej awarii czy uszkodzenia. To z kolei oznacza, że instalator nie traci czasu i nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z inwestycją. Może on również zachować swój dobry wizerunek w relacjach z inwestorem, który zlecił wybór oraz instalację danego projektu. Co więcej, pięcioletnia gwarancja zapewnia wysoką wytrzymałość projektorów LED i lamp ulicznych LED V-TAC Samsung – tak, aby były one w stanie sprostać zmiennym warunkom atmosferycznym. Opady śniegu lub deszczu, niskie i wysokie temperatury, promieniowanie UV – wszystkie te czynniki każdego dnia wpływają na zewnętrzne oświetlenie. Musi ono zatem cechować się wyjątkową niezawodnością i żywotnością – a to właśnie jedne z cech charakterystycznych proponowanych przez nas lamp. Warto wspomnieć również o zadowoleniu samego klienta – tak długi okres gwarancyjny dla każdego ma duże znaczenie. Dzięki pięcioletniej gwarancji na produkty klienci mogą być pewni, że konkretny obiekt lub miejsce będzie zawsze odpowiednio oświetlone – niezależnie od warunków pogodowych.

Niezawodne lampy hybrydowe w ofercie V-TAC

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą lamp ulicznych LED oraz projektorów LED z serii V-TAC Samsung, na które zdecydowały się już setki tysięcy klientów. To niezawodne rozwiązania, które nie tylko są objęte pięcioletnią gwarancją, ale również zapewniają w dłuższej perspektywie spore korzyści finansowe. Wszystkim naszym klientom i partnerom biznesowym oferujemy kompleksowe wsparcie związane z naszym oświetleniem – zapraszamy do kontaktu!

Autor: Norbert Nowakowski V-TAC, copy by Angelika Stachańczyk Setugo

Powiązane wpisy

Gwarancja na 5 lat od V-TAC – warto kupić?

  • Data szkolenia:
  • Rodzaj:
  • Koszt:
  • Lokalizacja:
  • Prowadzący: