Doradzamy | Projektujemy | Dostarczamy | Instalujemy | Serwisujemy

Szukasz sprawdzonej pompy ciepła z opieką producenta od A do Z? Nic prostszego!   

Wybierz produkt V-TAC ETER R290 PLUS o mocy 50kW i ciesz się kompleksową opieką od jednego dostawcy! Pomożemy Ci w:

  • audycie i doborze jednostki w zależności od Twoich potrzeb i zapotrzebowania budynku,
  • przygotowaniu przemyślanego projektu instalacji,
  • dostarczeniu produktu na miejsce inwestycji we wskazanym czasie,
  • kompleksowej realizacji instalacji wraz z naszymi certyfikowanymi podwykonawcami,
  • pozakupowej opiece serwisowej.

Zapoznaj się z kompleksową ofertą dla dużych obiektów lub projektów komercyjnych w oparciu o pompę ciepła serii ETER R290 PLUS o mocy 50kW z możliwością skalowania do 800W mocy!

Co wyróżnia nasz produkt?

Wydajny system pomp ciepła dużej mocy V-TAC serii ETER R290 PLUS 50kW.

Możliwości mocy od 50 kW do 800 kW w połączeniu kaskadowym.

Pompy ciepła V-TAC 50kW dają możliwość szerokiej adaptacji układu grzewczego dla potrzeb Twojego obiektu komercyjnego.

Dedykowane dla ogrzewania różnych obiektów wielkopowierzchniowych.

Wysoka wydajność układu i zastosowanie technologii inwerterowej w tym
czynnika chłodniczego R290 pozwala na skuteczne ogrzewanie i skalowanie układu dla dużych budynków lub obszarów o większych wymaganiach cieplnych.

Wysokiej jakości parowniki z naniesioną NANO powłoką w celu szybszego odprowadzenia kondensatu lameli.

Pompa posiada 4 parowniki ulokowane z każdej strony urządzenia (czworobok).

Wydajny wentylator z wirnikiem pionowym.

Zastosowane połączenia flanszowe do przyłączy.

Specyfikacja jednostki

Doradzamy w wyborze optymalnej mocy systemu dla potrzeb inwestycji

Wybór właściwej pompy ciepła to wielkie wyzwanie. Należy wziąć pod uwagę wiele aspektów m.in. rozwiązania technologiczne dostępne na rynku oraz ich koszt. Należy również wziąć pod uwagę fakt, czy przystępujemy do prac przy nowej inwestycji, czy dokonujemy termomodernizacji obiektu.

V-TAC to zespół doświadczonych ekspertów. Nasze rekomendacje opieramy na obiektywnej ocenie oraz wiedzy i fachowości osób wewnątrz oraz na spoza firmy.

Oczami eksperta V-TAC

„Wszystko musi być zoptymalizowane do konkretnego przypadku i konkretnej lokalizacji. Niestety, pokutuje u nas przekonanie, że jeśli coś zadziała w Polsce północnej to będzie tak samo działać w Polsce południowej, albo jeśli sąsiad zamontował instalację to ja mogę założyć u siebie podobną. Niestety tak nie jest. Tutaj potrzebna jest edukacja klienta końcowego i wiedza, co dokładnie chcemy osiągnąć przez daną inwestycję. W instalacjach, które mają działać przez lata a przede wszystkim, w instalacjach które mają poprawić nam jakość życia – wszystkim nam, również klientom końcowym, powinno zależeć na tym, żeby proces był jak najlepszy.”

dr.hab. inż.Rafał Andrzejczyk

“Obecnie wykładam na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa, w Instytucie Energii na Politechnice Gdańskiej. Osobiście zajmuję się głównie tematami związanymi z instalacjami HVAC (ogrzewanie, klimatyzacja, wentylacja). W szczególności skupiam się na urządzeniach chłodniczych np. na pompach ciepła czy urządzeniach wentylacyjno-klimatyzacyjnych .”

Zainteresowany naszą ofertą? Wypełnij formularz kontaktowy.

W odpowiedzi na Twoje zapytanie skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia wszystkich szczegółów związanych z warunkami, w jakich miałaby być zainstalowana pompa ciepła. 

Dalsze prace mogą się wiązać z audytem obiektu na miejscu instalacji.

Po ustaleniu wszystkich szczegółów wrócimy do Ciebie z naszymi rekomendacjami jakie rozwiązanie będzie najlepiej odpowiadać Twoim potrzebom.

Projektujemy instalację pomp ciepła

Każde miejsce inwestycji w pierwszym etapie powinno przejść audyt. Audyt pozwala na wykonanie projektu instalacji z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych komponentów dla konkretnego założenia i sprawnego funkcjonowania całego systemu grzewczego.

Na bazie dokonanego audytu, wykonujemy projekt instalacji.

Oczami eksperta V-TAC

“Każdy budynek jest inny. Do każdego budynku instalator, w trakcie przygotowań instalacji pomp ciepła i innych produktów OZE, musi podejść inaczej. Analizując każdy budynek oddzielnie konieczna jest analiza zużycia energii, tak aby zminimalizować prawdopodobieństwo zainstalowania albo zbyt małej albo zbyt dużej jednostki dla danego budynku. Druga kwestia, w przypadku modernizacji należy sprawdzić czy obecne już instalacje nadają się do połączenia z urządzeniami takimi jak pompa ciepła. Stary system z pompą ciepła musi współgrać. Trzecia kwestia, przed uruchomieniem koniecznie jest wyregulowanie instalacji, wykorzystujemy tu maksymalnie automatykę. Pamiętajmy również, że klient musi koniecznie zostać solidnie przeszkolony przez instalatora jak używać pompę ciepła.”

Maciej Trzmielewski, właściciel Hydro-system i Bee HEAT

“Jestem instalatorem z wieloletnim doświadczeniem oraz właścicielem firmy Bee HEAT oraz Hydro-system. Jestem również współzałożycielem stowarzyszenia OSFiS, gdzie pełnię rolę kierownika oddziału Północ. Ściśle współpracuję z V-TAC, gdzie wspieram merytorycznie firmę w dalszym rozwoju na polskim rynku. Z popami ciepła pracuję już od 2009 roku.”

Czy wiesz, że projekt instalacji wymaga uwzględnienia wielu istotnych czynników w tym również zapotrzebowania na ciepło w określonych warunkach klimatycznych?

Projekt instalacji to jedno z najważniejszych elementów całej instalacji. Dobrze przemyślany projekt to połowa sukcesu całej inwestycji! 

Przykładowy projekt instalacji w oparciu o jednostkę ETER R290 PLUS 50kW

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami naszej wypełnij formularz kontaktowy.

W odpowiedzi na Twoje zapytanie skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły audytu obiektu.

Dostarczamy w ustalonym czasie we wskazane miejsce 

Po zakończonym audycie i zaakceptowanym projekcie instalacji zostaje złożone zamówienie u producenta. Na tym etapie zostanie uzgodniony termin dostawy na wskazane przez Ciebie miejsce.

Produkty dostarczamy na miejsce inwestycji za darmo!

Zapoznaj się z przykładowymi zdjęciami z naszej dostawy do hotelu w okolicy Kielc.

GALERIA

Zainteresowany naszą ofertą? Wypełnij formularz kontaktowy.

W odpowiedzi na Twoje zapytanie skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia wszystkich szczegółów związanych z warunkami, w jakich miałaby być zainstalowana pompa ciepła. Dalsze prace mogą się wiązać z audytem obiektu na miejscu instalacji.

Po ustaleniu wszystkich szczegółów wrócimy do Ciebie z naszymi rekomendacjami jakie rozwiązanie będzie najlepiej odpowiadać Twoim potrzebom.

Instalujemy pompy ciepła na miejscu inwestycji

W oparciu o opracowany projekt instalacji, dokonujemy realizacji całego projektu i inwestycji. Działamy na terenie całego kraju w ustalonym z klientem terminie. 

Masz swoją firmę instalacyjną? Żaden problem! 

Zapewnimy pełne wsparcie instalacyjne oraz ewentualne szkolenie z instalacji naszych produktów. 

 Tu znajdziesz więcej szczegółów na temat szkoleń V-TAC. 

 Chciałbyś zobaczyć jak wygląda montaż naszych pomp ciepła? Zobacz poniżej materiał z instalacji pompy ciepła R290 ETER 50kW.

Zainteresowany naszą ofertą? Wypełnij formularz kontaktowy.

W odpowiedzi na Twoje zapytanie skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia wszystkich szczegółów związanych z warunkami, w jakich miałaby być zainstalowana pompa ciepła. Dalsze prace mogą się wiązać z audytem obiektu na miejscu instalacji.

Po ustaleniu wszystkich szczegółów wrócimy do Ciebie z naszymi rekomendacjami jakie rozwiązanie będzie najlepiej odpowiadać Twoim potrzebom.

Serwisujemy zapewniając najwyższą funkcjonalność produktu po zakupie

Pompa ciepła musi być regularnie serwisowana. Ważne, aby uwzględnić opiekę wykwalifikowanego serwisanta, który jest dostępny w danym rejonie.

Pompy ciepła V-TAC mają już fachową opiekę w ramach serwisowania pompy ciepła. Przekonaj się!

Oczami eksperta V-TAC

“Wraz z zakupem pompy ciepła, koniecznie jest zapewnienie dostępnego serwisu pompy. Musimy mieć w pamięci, że serwis jest kluczowy i koniecznie warto potwierdzić kto pomoże w razie problemu z pompą. Pamiętajmy również, że każda pompa ciepła powinna raz w roku przejść przegląd techniczny i nie tylko w sytuacji gdy pompa ciepła zawodzi. (…) Koniecznie warto skonsultować się ze sprawdzonym i zaufanym instalatorem. Nie warto nastawiać się na „im taniej, tym lepiej”. Trzeba koniecznie zwrócić uwagę na jakość instalacji np. zamontowanie dobrej jakości filtra magnetycznego, należy też zamontować odpowiedniej wielkości bufor co zdecydowanie wpłynie na żywotność pompy ciepła. Warto zwrócić uwagę na zabezpieczenia instalacji. Instalacja musi być dobrze przemyślana pod konkretny budynek i potrzeby danego użytkownika, nie ma rozwiązania uniwersalnego.”

Marek Kotecki

“Obecnie pełnię stanowisko inżyniera wsparcia technicznego, dotyczącego strefy OZE w firmie QUADRA-NET. Głównie skupiamy się na pompach ciepła. Moim zadaniem jest przede wszystkim wytypowanie serwisu do danego przypadku i problemu. Dodatkowo, w razie potrzeby wspieramy serwisy również dokumentacjami, naszą wiedzą lub, w ostateczności, pomocą na miejscu.” 

Jesteś zainteresowany kompleksową ofertą V-TAC?

Chcesz wiedzieć jak możesz podjąć pierwsze kroki w kierunku instalacji właściwej pompy ciepła? Skontaktuj się z nami a my zajmiemy się resztą!

Wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się w przeciągu najbliższych kilku dni!

Pobierz specyfikację

Sprawdź parametry
pompy ciepła R290 50KW

POBIERZ .PDF

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz kontaktowy, odezwiemy się!

<
id="brxe-celpnt" class="brxe-div">>

Bricks #2801

  • Data szkolenia:
  • Rodzaj:
  • Koszt:
  • Lokalizacja:
  • Prowadzący: