V-TAC wkracza na rynek z nowym rozwiązaniem.

V-TAC PRO BESS – Przemysłowy System Magazynowania Energii 250 kW / 1 MWh

Ten rewolucyjny system stanowi znaczący krok naprzód w zobowiązaniu V-TAC do dostarczania najnowocześniejszych rozwiązań energetycznych, które odpowiadają na zmieniające się potrzeby firm.

System BESS oferuje skalowalne i dostosowywane rozwiązanie, zaspokajające szeroki zakres zapotrzebowania na energię o mocy  250 kW (i wielokrotność) i pojemności 1 MWh.

Produkt o najwyższym standardzie, łatwa instalacja, szybkie uruchomienie, niezawodny serwis – to nasza obietnica.

W obliczu rosnących cen energii elektrycznej, która stanowi kluczowy koszt dla wielu firm, kompletny system przemysłowego magazynowania energii staje się niezbędnym rozwiązaniem. Zapewnia on bezpieczeństwo energetyczne, pozwala obniżyć rachunki za prąd i zwiększa konkurencyjność przedsiębiorstwa.

V-TAC PRO BESS bezproblemowo integruje się z Twoimi potrzebami energetycznymi, optymalizując wydajność i oszczędności.

Wybierz V-TAC PRO BESS i zyskaj:

100% skuteczność:

Pełne wykorzystanie potencjału farm fotowoltaicznych, wiatrowych i innych źródeł wytwórczych

Dodatkowy przychód:

Operatorzy sieci dystrybucyjnej coraz częściej poszukują firm, które mogą elastycznie zarządzać swoim zużyciem energii. System BESS pozwalają Ci na udział w takich programach i generowanie dodatkowego przychodu np. z DSR przez agregatora ENSPIRION ORLEN.

Bezpieczeństwo:

Nasz system jest idealnym rozwiązaniem dla firm z różnych sektorów, a w szczególności dla tych, które są wrażliwe na zmiany parametrów energii elektrycznej. System zapewniają ciągłość dostaw energii nawet w przypadku przerw w dostawach z sieci (UPS) [przełączenie on/off grid do 20ms] . Zapobiega to stratom w materiale i produktach oraz kosztownym przestojom maszyn.

Niezależność:

System magazynuje nadwyżki energii z sieci energetycznej lub z własnych źródeł odnawialnych, zapewniając dostęp do zasilania nawet w przypadku przerw w dostawach prądu.

Konkurencyjność:

Ogranicz nieplanowane wyłączenia energii generujące straty w materiale i pogarszające stan i żywotność maszyn.

Optymalizację kosztów:

 System magazynowania pozwala na inteligentne zarządzanie energią i czerpanie korzyści z różnic cenowych w różnych taryfach. Zasada działania jest prosta: kupuj tańszą energię i sprzedawaj drożej – w godzinach szczytowego zapotrzebowania, gdy ceny energii są wyższe, wykorzystaj zmagazynowaną energię i sprzedaj ją do sieci po wyższej cenie. Możesz kupić tańszą energię nocą i nie płacić opłaty mocowej.

Dlaczego warto wybrać rozwiązanie od V-TAC?

Łatwa integracja:

Nasze rozwiązanie jest kompatybilne z istniejącymi instalacjami elektrycznymi i może być zintegrowane z systemami zarządzania energią.

Najwyższej jakości ogniwa LFP:

Bezpieczeństwo i niezawodność od najbardziej zaufanego producenta ogniw EVE.

Długa żywotność:

System jest zbudowany z wysokiej jakości komponentów, a V-TAC potwierdza jakość przyznając 10 lat gwarancji.

Skalowalność:

System można dostosować do indywidualnych potrzeb firmy, uwzględniając jej zapotrzebowanie na energię i dostępny budżet.

Przekształtnik dwukierunkowy Kehua (PCS):

Serce Twojego systemu magazynowania energii. Zapewnia bezpieczną, wydajną i niezawodną konwersję energii między bateriami a siecią energetyczną. Wysoka sprawność przekształcania prądu stałego DC na zmienny to jeden z najważniejszych atutów tego przekształtnika, w połączeniu z niskim zapotrzebowaniem własnym na energie, gwarantuje niskie koszty podtrzymania układu w trybie stand – by. Ładuje i rozładowuje baterie, umożliwiając magazynowanie nadwyżek energii z sieci lub z odnawialnych źródeł energii i wykorzystanie jej w razie potrzeby. Zapewnia optymalne ładowanie ogniw w różnych warunkach, wydłużając ich żywotność. Zapewnia ciągłość zasilania w przypadku awarii sieci. Szybki czas przełączenia on/off-grid: <20ms.

bess-wprowadzenie

  • Data szkolenia:
  • Godzina rozpoczęcia:
  • Godzina zakończenia:  
  • Rodzaj:
  • Koszt:
  • Lokalizacja:
  • Prowadzący: